بالاخره بعد ازتلاش‌های فراوان توانستیم باهدف ارتباط آسان مشتری با بارس، اپلیکیشن باربری بارس را به شما عزیزان معرفی و اجرا نمایم. امیدواریم نتیجه این تلاش‌ها برای شما عزیزان کاربردی و رضایت‌بخش باشد. به همین علت در هرکجای این پلتفرم نیاز به راهنمایی و یا پیشنهاد داشتید، می‌توانید با ما ارتباط بگیرید. 

راهنمای دانلود، نصب و استفاده از نرم‌افزار بارس نسخه مشتری

مرحله اول: ابتدا نرم‌افزار بارس نسخه مشتری را از بازار ،گوگل یا ازطریق لینک زیر دانلود کنید. ( توجه کنید که این اپلیکیشن تنها برروی سیستم‌عامل اندروید قابل نصب است) 

مرحله دوم: پس از دانلود اپلیکیشن بارس روی گزینه install کلیک کرده و سپس روی گزینه open ضربه بزنید. 

مرحله سوم: پس از نصب برنامه درصورتیکه تابه حال وارد اپلیکیشن بارس نشده‌اید، روی گزینه "ثبت نام" ضربه بزنید و درغیر این صورت گزینه "ورود کاربر" را انتخاب کنید. 

 

مرحله چهارم: در صفحه جدید، باید اطلاعاتی مانند شماره موبایل، نام و نام خانوادگی، ایمیل، نوع جنسیت و یک کد عبور دلخواه برای خود وارد کنید و سپس روی گزینه "تایید ثبت‌نام" ضربه بزنید. توجه کنید که حداقل تعداد ارقام "کد عبور دلخواه" باید 6 رقم باشد. 

مرحله پنجم: دراینجا یک کد 6 رقمی ازطریق پیامک به شماره موبایلی که در مرحله قبل وارد کرده‌اید، ارسال خواهد شد. این کد را در فیلد مربوطه وارد کنید و سپس روی گزینه "تایید" ضربه بزنید. 

مرحله ششم: بعد ازطی کردن مراحل قبل، دیگر می‌توانید وارد اپلیکیشن بارس شوید. برای ثبت درخواست سرویس مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. از سمت چپ و بالای صفحه، نوع خودرو را بسته به نیازتان انتخاب کنید. 

2. برای انتخاب مبدا بارگیری، مکان‌نما را فعال کنید و با زدن دکمه "موقعیت من" همان نقطه‌ایی را که هستید، تایید یا با انتخاب ادرس‌های مدنظرتان که از قبل تعیین کردید، مبدا بارگیری را انتخاب نمایید. همچنین می‌توانید با گشتن نشانه مکان یاب نقشه بر روی نقشه، مکان مورد نظر خود را مشخص نمایید و یا در صورت عدم تمایل برای پیداکردن ادرس از روی نقشه می‌بایست آدرس خود را تایپ نمایید و لوکیشن(مکان) مورد نظرخود را انتخاب نمایید.

۳. مقصد خود را تعیین کنید. دقت کنیدکه برای انتخاب مقصد دیگر برای تخلیه بار خود می‌توانید در صفحه جدیدی که باز شده، گزینه ثبت مقصد بعدی را انتخاب کنید. پس از تایید مقصد، روی گزینه" تایید درخواست" ضربه بزنید تا سیستم به صورت اتوماتیک برای شما دنبال خودرو بگردد. پس ازقبول درخواست توسط راننده، شما می‌توانید اطلاعات مربوط به راننده سرویس و ماشین را مشاهده کنید. در هنگام درخواست سرویس بار به نکات زیرتوجه کنید:

  • پس از تایید درخواست دوحالت وجود دارد؛ اول اینکه اگر مبلغ کرایه صفر باشد، از دفتر با شما تماس گرفته می‌شود و کرایه به شما اعلام می‌گردد. درحالت دوم مبلغ کرایه مشخص است که در صورت تایید، درخواست سرویس خود را تایید کنید. 
  • شما می‌توانید از این مرحله تا پایان مسیر و تخلیه بار، راننده خود را به طور آنی رصد کنید. 
  • پس از پایان پروسه بارگیری، سفیر بار را درمقصد تخلیه کرده و رسید تحویل بار را دریافت می کنید. 

 

راهنمای دانلود، نصب و استفاده از نرم‌افزار بارس نسخه راننده

راننده گرامی!

شعار ما زنده باد رانندگان است!

لطفا بعد از دانلوداپلیکیشن به جهت فعال سازی و استخدام و سرویس سریعا به سازمان به ادرس منطقه تجاری خین عرب طرچی 6  رو برو طرچی 6/5  مراجعه نمایید

۰۵۱۳۱۶۱۸

مرحله اول: ابتدا روی لینک اپلیکیشن بارس نسخه راننده کلیک کنید تا نرم‌افزار دانلود شود. (توجه کنید که این اپلیکیشن تنها برروی سیستم عامل اندروید قابل نصب است) 

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
چرا اپلیکیشن بارس را انتخاب کنیم؟

امنیت در سفر

رزرو آسان سرویس 

لطفا اطلاعات راننده خود را قبل از رسیدن مشاهده و با خاطری آسوده مسیر حمل و انتقال کالای خود، دوستان و مشتریان را از مرحله بارگیری تا تخلیه مشاهده نمایید.

به راحتی و تنها با چند کلیک سرویس مورد نظر خود را رزرو کنید! سامانه انتقال بار بارس می‌تواند خواسته شما را در خصوص حمل و نقل کالا به بهترین شکل براورده نماید.

راحتی در پرداخت

ارزیابی راننده

بعد از تحویل کالا توسط سفیر ما، صورت حساب خود را مشاهده و به روش دلخواه هزینه آن را پرداخت نمایید.

به راننده خود امتیاز دهید و ما را در جهت بهبود خدمات یاری رسانید. اولویت اول ما رضایت شماست!